Podarite del dohodnine

….ker vas to prav nič ne stane in ker smo že vrsto let društvo v javnem interesu in to z našim delom tudi dokazujemo, nam Ministrstvo za šolstvo na podlagi naših poročil in programa delovanja vsako leto podaljša ta status.
Vsak od nas tako lahko na podlagi tega donira do 1% svoje dohodnine organizacijam, ki imajo ta status. Gre za pomoč, ki donatorja prav nič ne stane, saj bi ta del svoje dohodnine drugače pustil državi.
Zato vse tiste, ki tega še niste storili pozivam, da ta del namenite našemu društvu, da bomo še naprej lahko izvajali naše programe, predvsem pa program pomoči tistim, ki to potrebujejo, saj prav to pomeni, da imaš status v javnem interesu.
Vsi tisti, ki ste že izpolnili ta obrazec za naše društvo v prejšnjih letih vam ni treba narediti nič, ker ta vloga velja do preklica.
Nove vloge pa lahko enostavno izpolnite na strani Olimpijskega komiteja Slovenije in sicer tukaj.
Vloge lahko oddajo seveda tudi vaši družinski člani, prijatelji,…
Čas za oddajo vloge je do konca leta in sicer do 31.12.2021.
Naši podatki za izpolnitev:
Športno društvo Atemi
davčna št.:60187972

Veseli bomo prav vsake vaše pomoči, zato se vam že vnaprej lepo zahvaljujemo.,