Pomoč pri poplavah

Za nami je kaotičen vikend in skoraj celotna Slovenija preživlja težke čase, zato veliko ljudi potrebuje pomoč.
Upam, da je med našimi člani čim manj takšnih, ki so zaradi zadnje ujme utrpeli škodo in potrebujejo pomoč.
Glede na navedeno pozivam vse naše aktivne člane, ki potrebujejo kakršnokoli pomoč, da mi to javijo in da skušamo po naših najboljših močeh pomagati. Verjamem in vem, da je v klubu veliko takih, ki imajo voljo in vest pomagati, kar smo do sedaj že večkrat dokazali. Med nami so tudi takšni, ki znajo marsikaj strokovno narediti, popraviti, če ne drugega pa bodo zelo prav prišle vsake pridne roke.
Javite mi prosim, če potrebujete karkoli, da se organiziramo.
Seveda pozivam tudi vse tiste, ki ste šli skozi tole brez praske, da ponudite pomoč. Če ne v sklopu našega društva pa vsaj najbližjemu sosedu, prijatelju ali kakšnemu gasilcu, ki je v trenutku, ko je pomagal drugim ostal doma brez vsega.

Občutek, ko pomagaš je lahko enak občutku, ko pomoč prejmeš.